konrad

Wiesz, taki pociąg

Zauważyliście tę ciszę, która zapanowała w mediach po wyborach? Nie taką zupełną ciszę, ale względny spokój. Jakby wszyscy w kraju łapali oddech. N...

MDC<3

Cześć! To nie będzie długi post. Byłoby mi głupio rozpisywać się na temat rzeczy, którą powinienem zrobić już dawno temu. Zdecydowanie właściwszy...