konrad

To nie był film

Na wstępie muszę wam powiedzieć, że bardzo się cieszę, że tak dobrze przyjęliście recenzję filmu Mamy czas. Naprawdę. I nawet nie jest mi głupio, ...
4.5

Mamy czas

Od dłuższego czasu mam focha na polskie kino. Nie oglądam polskich filmów prawie wcale. A już na pewno nie chodzę na nie do kina. Średnia dwóch całkiem...